Latvijas Universitāte, Baltijas Ārpusšūnu vezikulu biedrība (BSEV) un Polijas Ārpusšūnu vezikulu biedrība (PSEV) ar lepnumu aicina uz apvienoto konferenci: “Labais, sliktais un nezināmais – ārpusšūnu vezikulu loma veselībā un slimībās”, 6.-7.septembrī, 2024 Latvijas Universitātes Dabas mājā Rīgā, Latvijā. Šis būtiskais notikums aicina pētniekus visa pasaulē iedziļināties ārpusšūnu vezikulu (EV) sarežgītajās lomās veselībā un slimību izcelsmē. Dalībniekiem būs unikāla iespēja parādīt savus jaunākos atklājumus, iesaistīties aizraujošās diskusijās un veidot jaunas sadarbības. Konference tiek rīkota klātienē, lai, apvienojot spilgtākos šīs jomas pārstāvjus, kļūtu par svaigu ideju un pētījumu centru. Šī konference ik gadu apvieno EV pētniekus, paverot iespējas sadarbībai, jauniem atklājumiem un zināšanu attīstībai EV jomā!

Pieteikties konferencei var šeit