loader image

LATVIJAS

BIOMEDICĪNAS

PĒTĪJUMU UN STUDIJU CENTRS


BIOMEDICĪNAS PĒTĪJUMI UN IZGLĪTĪBA NO GĒNIEM LĪDZ CILVĒKAM

Administrācija

Projektu un attīstības daļa

Marina Zaharova

Projektu un attīstības daļas vadītāja

Telefons: +371 67808005

E-pasts: marina.zaharova@biomed.lu.lv

 

Santa Rubeze-Jakuševa

Projektu vadītāja

Telefons: +371 67808005

E-pasts: santa.rubeze@biomed.lu.lv

 

Kristīne Auziņa

Projektu vadītāja

Telefons: +371 67808005

E-pasts: kristine.auzina@biomed.lu.lv

Finanšu un grāmatvedības daļa

Līga Egle

Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja – galvenā grāmatvede

Telefons: +371 67808217

E-pasts: liiga.egle@biomed.lu.lv

 

Zanda Portnaja

Grāmatvede

Telefons: +371 67808217

E-pasts: zanda@biomed.lu.lv

Iepirkumu un sagādes daļa

Oskars Zvejnieks

Iepirkumu un sagādes daļas vadītājs – iepirkuma speciālists

Telefons: +371 67808205

E-pasts: oskars.zvejnieks@biomed.lu.lv

 

Vita Auziņa

Iepirkumu speciāliste

Telefons: +371 67808210

E-pasts: vita.auzina@biomed.lu.lv

Saimnieciskā un tehniskā nodrošinājuma daļa

Jānis Vasariņš

Saimnieciskā un tehniskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Telefons: +371 67808204

E-pasts: janis.vasarins@biomed.lu.lv

Citi speciālisti

Anda Baumane

Personāla un darba aizsardzības speciāliste

Telefons: +371 67808200

E-pasts: anda.baumane@biomed.lu.lv

 

Vita Visocka

Direktora vietnieka finanšu un administratīvajos jautājumos palīdze

Telefons: +371 67808005

E-pasts: vita.visocka@biomed.lu.lv

 

Georgijs Pliska

Datorsistēmu un datortīklu administrators

Telefons: +371 6780800

E-pasts: georgijs.pliska@biomed.lu.lv

 

Biroja administrators

Telefons: +371 6780800

E-pasts: bmc@biomed.lu.lv