JŪL
2020

Jauna asinsrite Latvijas zinātnē – pirmo bioinformātikas stipendijas ieguvēju sasniegumi

Pērnajā gadā pirmoreiz piešķirtas četras izcilības stipendijas topošajiem bioinformātikas speciālistiem - Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes maģistrantūras studentiem, kas specializējas bioinformātikas un molekulārās bioloģijas virzienā. Trīs no šiem jaunajiem speciālistiem strādā tieši Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrā!
Latvijas Universitātes fonds  pārvaldītās stipendijas piešķirtas ar mecenāta "Mikrotīkls" (MikroTik) gādību, sniedzot nozīmīgu atspēriena punktu bioinformātikas attīstībai Latvijā.