Sākumlapa Jaunumi
Sākumlapa

Jaunumi

28
SEP
2017

Zinātnieku nakts 2017


29. septembrī Zinātnieku nakts aktivitātes Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrā

Norises laiks: plkst. 17:00 – 23:00

 

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, šogad BMC Zinātnieku nakts pasākuma ietvaros organizēs kvestu – vairāku izglītojošo un interaktīvu aktivitāšu kopumu. Vakara laikā katram dalībniekam būs iespēja apmeklēt visus kontrolpunktus un iegūt balviņu, kas nodrošinās, ka pasākumā iegūtās atziņas vieglāk paņemamas līdzi uz mājām. Šī gada tēmai (“Zinātnes sasniegumi – ideju avots inovācijai”) atbilstošas aktivitātes tiks iedalītas vairākos tematiskos blokos: gēnu inženierija no pirmsākumiem līdz mūsdienām, zarnu mikrobioma (mikrofloras) labirinti un pārstāvji, klīniskie pētījumi – no laboratorijas līdz pacientam, darbs ar šūnām gadsimtiem ejot u.c.

Protams, Zinātnieku naktī ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt zinātnieku ikdienas darba vidi, piedalīties vairākos praktiskos uzdevumos un uzdot interesējošos jautājumus erudītajiem un atsaucīgajiem BMC strādājošajiem Latvijas zinātniekiem.

 

Ņemot vērā iepriekšējo pasākumu apmeklētību, lūgums organizētās skolēnu grupas (lielākas par 10 cilvēkiem) jau iepriekš pieteikt un saskaņot apmeklējuma laiku pa e-pastu: ilze.elbere@biomed.lu.lv

 

Papildus informācija arī ej.uz/ZinatniekuNaktsBMC un http://www.zinatniekunakts.lv/.

 

Kā nokļūt līdz mums?

Rātsupītes iela 1, k-1, Rīga http://biomed.lu.lv/lv/

13. vai 36. autobuss līdz pieturai “Pagrieziens uz Kleistiem”

 

 

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".