NOV

Projekta INTEGROMED atklāšanas vizīte Latvijā

Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs aicina interesentus apmeklēt INTEGROMED projekta atklāšanas vizītes atvērto daļu, kurā uzstāsies starptautiski atzīti un vadošie zinātnieki translācijas medicīnā no sadarbības organizācijām.

Prof. Charlotte Ling (Lund University, SE) vada cukura diabēta epiģenētikas grupu, aktuālie pētījumi saistīti ar DNS un histonu metilācijas profilu noteikšanu dažādām cukura diabēta kohortām.

Prof. Ewan Pearson (University of Dundee, UK) aktuālie pētījumi saistīti ar cukura diabēta pacientu stratifikāciju pēc atbildes uz terapiju, slimības etioloģijas vai progresēšanas pakāpes, kā arī vada starptautisko farmakogenomikas konsorciju MetGen.

Prof. Eran Segal (Weizmann Institute of Science, IL) ir skaitļošanas biologs, kura darbs ir saistīts ar kvantitatīvu modeļu izveidi gēnu regulācijai dažādos līmeņos, pielietojot machine learning.

Norises laiks: 2019. gada, 29. novembrī, plkst. 11.00 – 13:30

Programma:

Norises vieta: Rīgā, Rātsupītes iela 1 k-1, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs, Baltā zāle (2. stāvs)

Šis projekts ir ieguvis  Apvārsnis 2020 zinātnes un inovāciju programmas atbalstu, līguma numurs: 857572.