Sākumlapa Jaunumi
Sākumlapa

Jaunumi

15
MAI
2019

Precīzijas medicīnas konference


 

 

Šā gada 22.maijā Latvijas Universitātes Zinātņu mājas telpās pirmo reizi Latvijā notiks starptautiska Precīzijas medicīnas konference (“PRECISION MEDICINE CONFERENCE”), kuras ietvaros vietēja un starptautiska mēroga medicīnas un IT nozares vadošie eksperti, akadēmiķi un politikas veidotāji dalīsies pieredzē un diskutēs par precīzijas medicīnas tendencēm un iespējām, ko šis medicīnas virziens cilvēkam var sniegt.

 

Precīzijas medicīna ir inovatīva pieeja slimību ārstēšanai un prevencijai, ņemot vērā katra indivīda gēnu daudzveidību, vidi un dzīves veidu.

 

Konferencē tiks runāts par lielo datu un analītikas nozīmi cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanā, IKT un tehnoloģiju ietekmi uz veselības aprūpi, universitāšu un pētniecības institūciju lomu biomedicīnas attīstībā, nākamās paaudzes nacionālās veselības sistēmu un ar to saistītajiem ētikas izaicinājumiem.

 

Konferencē tiek aicināti piedalīties medicīnas un IT nozaru eksperti, politikas veidotāji, zinātnieki, uzņēmēji un citi interesenti.

 Ieeja konferencē ir bez maksas! 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Ar konferences programmu un pārējo informāciju variet iepazīties šeit: https://em.gov.lv/lv/par_ministriju/notikumu_kalendars/24674-precizijas-medicinas-konference

 

Konferences aktualitātēm aicinām sekot pasākuma Facebook lapā: https://www.facebook.com/events/1259620374202042/

 

*Foto: Ekonomikas ministrija

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".