JUN

Pirms nedēļas noslēdzās trīs Baltijas valstu Bioķīmiķu biedrību organizētās starptautiskā konference FEBS3+, kas noritēja laikā no 17.-19. jūnijam LU Dabaszinātņu Akadēmiskā Centra telpās. Latvijas Bioķīmiķu biedrība, tās prezidenta BMC Studiju direktora un Latvijas Universitātes profesora Kaspara Tāra vadībā, uzņēma pie sevis zinātniekus no trijām Baltijas valstīm, kā arī Šveices, ASV, Izraēlas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Horvātijas, Francijas u.c. Ar zinātniskiem referātiem par BMC īstenoto pētījumu rezultātiem uzstājās vairāki BMC zinātniskie darbinieki, tai skaitā īpaši pārstāvēti tika jaunie zinātnieki un doktoranti. Konferences organizēšanā aktīvi iesaistījās BMC Studentu padome. Konferences norisi finansiāli atbalstīja FEBS (Eiropas Bioķīmiķu biedrību federācija), Latvijas Universitāte un industrijas pārstāvji.