JAN
2020

Notiks seminārs “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Baltijas valstīs”

Aicinām ekspertus un pētniecības biobanku pārstāvjus apmeklēt starptautisku semināru “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Baltijas valstīs”, kas notiks Latvijas Universitātē 2020. gada 19. martā. Semināra mērķis ir pieredzes apmaiņa un diskusijas par aktuālajām problēmām pētniecības biobanku pārvaldībā Baltijas valstīs. Semināra ietvaros iepazīstināsim arī  ar Latvijas Zinātnes padomes finansētā projekta “Ētiski un sociāli atbildīga pētniecības biobanku pārvaldība Latvijā: sabiedrības, donoru un pētnieku viedokļu analīze” rezultātiem (projekta Nr. lzp-2018/2-01710). Semināra līdzorganizators ir BBMRI-ERIC (Biobanking and Biomolecular Resources Research Infrastructure European Research Infrastructure Consortium).

Ar semināra provizorisko programmu var iepazīties šeit

Dalībnieki ir aicināti līdz 2020. gada 1. martam reģistrēties semināram, rakstot uz epastu kpmi@lu.lv. Reģistrācija ir bezmaksas, vietu skaits ir ierobežots.

Seminārs notiks ikgadējās Latvijas Universitātes 78. zinātniskās konferences ietvaros.

https://www.mf.lu.lv/petnieciba/konferences/international-zinātnes-konferences-par-medicīnu /