MAI

L´ORÉAL Latvijas stipendija „Sievietēm zinātnē” piešķirta Andai Hūnai

2015. gada L´ORÉAL Latvijas stipendija „Sievietēm zinātnē” ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu Andai Hūnai ir piešķirta pētījumam „Autofāgijas loma novecošanās un pašatjaunošanās sadarbībā audzēju šūnu rezistencē pret terapiju”.

MAI

L΄Oréal Latvijas stipendiju „Sievietēm zinātnē”

14. maijā Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) trim jaunām un daudzsološām zinātniecēm pasniegtas prestižās 6000 eiro vērtās L΄Oréal Latvijas stipendijas „Sievietēm zinātnē” ar UNESCO Latvijas Nacionālas komisijas (LNK) un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu. Jau 11 gadus L΄Oreal Baltic, UNESCO LNK un LZA kopīgi godina un atbalsta izcilas Latvijas zinātnieces. Sākoties stipendiju programmas otrajai desmitgadei, papildināta pati programma un paplašinājusies tās ģeogrāfija.

APR

Kustamās mantas izsole

APP Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs (BMC) paziņo par tvaika ģeneratora pārdošanu pirmajā izsolē.

APR

Transportlīdzekļa atsavināšana

APP Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs atsavina tā īpašumā esošo transportlīdzekli

Sīkāk, skatīt sadaļā "Iepirkumi", apakšsadaļā "Citi", vai izmantojot saiti:

Starpdisciplinārs seminārs

Membrānu receptoru konformācija un hromatīna organizācija

Aicinām piedalīties kursos

Biobanku pielietojamības aspekti: Nākamās paaudzes sekvencēšanas datu analīze

Seminārs: VISA PATIESĪBA PAR HOLESTERĪNU

Seminārs norisināsies 19.03.2015 pl. 15.00 Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un Studiju centra mazajā zālē

FEB

Aicinājums piedalīties kursos

Aicinām piedalīties Next Generation Sequencing datu analīzes kursos

FEB

Seminārs par gēnu kooperatīvas regulācijas strukturālajiem aspektiem

2015. gada 13. februārī, pulkst. 14.30 Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un Studiju centra Baltajā zālē norisināsies seminārs par gēnu kooperatīvās regulācijas strukturālajiem aspektiem

JAN

Konference par Next Generation Sequencing aktualitātēm

2015. gada 18. februārī, pulkst. 12.00 Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un Studiju centra Baltajā zālē norisināsies konference par Next Generation Sequencing aktualitātēm

JAN

Latvijas Universitātes 73. konferences Molekulārās bioloģijas sekcija

2015. gada 30. janvārī Latvijas Universitātes (LU) 73. zinātniskās konferences ietvaros norisināsies Molekulārās bioloģijas sekcija, tajā savus pētījumus prezentēs arī zinātnieki no Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra.

Ielūgums uz AnalytikJena semināru

2014. gada 3. decembrī, pulkst. 14.00 Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un Studiju centra Baltajā zālē norisināsies Analytik Jena podukcijas prezentācija

NOV

Lekcija „Tertiary lymphoid structures in cancer”

Nākamajā nedēļā BMC apciemos Dr. biol. Karīna Siliņa un pastāstīs par savu praktisko darbu Cīrihes Universitātē. Lekcija „Tertiary lymphoid structures in cancer” notiks ceturtdien, 20. novembrī 15:00 BMC Mazajā zālē (ilgums: ~1 stunda).

Aicinājums uz vieslekciju

Trešdien 19. novembrī 11:00 BMC Mazajā zālē norisināsies vieslektores Martine Daujat-Chavanieu, MD,PhD, (head of Stem cell department at Institut de Recherche en Biotherapie, Montpellier, France) lekcija: "Hepatocyte differentiation of human progenitor cells isolated from adult liver and pancreas: future alternative to human adult hepatocyte?"

Latvijas Bioķīmiķu biedrības pilnsapulce

2014. gada 5. novembrī (trešdien) plkst.15.00 Latvijas Biomedicīnas Pētījumu un studiju centra (LBMC) Lielajā zālē notiks Latvijas Bioķīmiķu biedrības pilnsapulce.