Sākumlapa Jaunumi
Sākumlapa

Jaunumi

2
MAI
2019

16. Baltijas intelektuālās sadarbības konferences galvenā tēma – biomedicīna


2.-3. maijā Viļņā, Lietuvas Zinātņu akadēmijā norisināsies 16. Baltijas Intelektuālās sadarbības konference "Gēni: no pagātnes līdz nākotnei".

 

 

Šī gada konferences galvenā tēma ir biomedicīna, tomēr tiks skartas arī citas nozares. Pirmās dienas ziņojumu tēma ir mūsdienu ģenētikas un genoma izpētes ietekme uz augu selekciju, medicīnisko praksi, kā arī jaunu pētniecības nozaru veidošanās un attīstība. Otrās dienas ziņojumos tiks analizēts, kā jaunākie pētījumi ģenētikā un genomikā maina izpratni par cilvēku populāciju vēsturi.

Konferencē piedalās zinātnieki no Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra Dr. habil. med., Jekaterina Ērenpreisa un Dr. biol., Assoc. prof. Jānis Kloviņš

 

Vairāk informācijas un konferences programma pieejama šeit: http://www.lma.lt/news/594/645/Online-registration-for-the-16th-Baltic-Conference-on-Intellectual-Co-operation

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".